Značky společnosti maspex

Maspex

Společnost MASPEX Czech s.r.o. patří mezi významné prodejce nealkoholických nápojů na trhu. V kategorii ovocných nápojů, nektarů a 100% džusů jsme jasnou jedničkou s výrazným náskokem před dalšími konkurenty.

Mezi nejoblíbenější značky patří Relax pro celou rodinu a Kubík pro naše nejmenší. Sortiment doplňují výrobky pod značkami Original RIver, Caprio, Figo a Márka. V kategorii energetických nápojů nabízíme značku Tiger. Součástí nabízeného portfolia je i řada instantních nápojů pod značkami Coffeeta, Cappuccino Italiano a Mukates na Slovensku. Neustále inovujeme a přinášíme našim zákazníkům něco nového!

Relax

Značka Relax je již od roku 1996 zárukou výjimečné kvality džusů, nektarů, ovocných nápojů a sirupů. Relax je tu pro všechny, kteří chtějí to nejlepší: vysoce kvalitní džusy z ovoce zpracovaného ihned po sklizni, bez konzervantů, umělých barviv a syntetických sladidel. Relax je tu pro každého, nezáleží na věku ani druhu oblíbeného ovoce! Džusy Relax pro rodinnou pohodu, Relax Exotica pro ty, co se nebojí experimentovat a Relax sirupy s vysokým podílem ovocné šťávy nejen pro děti. MILUJ ŽIVOT, MILUJ RELAX!

Kubík

Značka Kubík to jsou nejen ovocné nápoje vyráběny ze šťavnatého ovoce a mrkve, bez konzervantů, umělých barviv a sladidel, ale i velmi oblíbené ochucené vody Waterrr. V našem portfoliu najdete i ovocné pyré – Kubík 100% ovocnú kapsičku, která je ideální na svačinu do školy či na výlety.

kubik

Caprio

Řada tradiční značky Caprio je k dispozici v mnoha příchutích a za výhodnou cenu. Pod touto značkou jsou v nabídce zejména 2L balení ovocných nápojů a také balení hustých nápojových koncentrátů Caprio.

caprio

Tiger

Tiger energy drink je sycený energetický nápoj, který ti dodá pořádné množství energie v každé situaci díky vysokému obsahu kofeinu a taurinu. Vyber si klasického Tigera v malé nebo velké plechovce. Prober se po těžké noci Tiger Restartem – funkční energy drink pro těžká rána.

River

Tradiční značka mezi tonicovými nápoji s dlouhou historií na českém a slovenském trhu. Jedinečnou hořkou chuť Original River Tonicu pak doplňuje osvěžující chuť zázvorového River Ginger Ale.

Márka

Unikátní hroznová chuť činí ze sycené limonády s přídavkem hroznové šťávy favorita pro milovníky vinných nápojů. Márka je zejména unikátní jsou dlouhou historií, její výroba totiž začala už v období ČSFR.

marka